Hakkımızda

Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

Airfel markası konusunda uzman olduğumu bir diğer cihaz da klimalardır. Klimalar özellikle bahar ve yaz ayları geldiğinde yoğun bir şekilde kullanılmakla beraber uzun müddet temizliği, bakımı yapılmadığı zaman ciddi sorunlar ortaya çıkarabilen cihazlardır. Bu sebeple yılda iki defa klima bakımının yapılmasını öneriyoruz.
 
Klimalar Airfel markası altında da pek çok modelde sunulmaktadır. Kullanacağınız alana göre inverter, çatı, salon, yer-tavan, kaset ve benzeri pek çok modelde alıcılara sunuluyor. Doğru bir tercih yaparak Airfel klimalardan maksimumda fayda sağlamanız mümkündür.
 
Ankara Airfel Servisi olarak klima alacak ancak bu konuda kafası karışık insanlara danışmanlık hizmeti veriyor, tercih ettikleri klimanın kullanacakları alana uygunluğunu ölçüyor ve doğru bir tercih yapmalarına yardımcı oluyoruz. Klimanın taşınmasından montajına, kurulumuna, ayarlarına ve gerekli tüm bakımları konusunda desteğimizi veriyoruz.
Klimalar İle İlgili Bazı Şikayetler
 
Klimalar ile ilgili en fazla şikâyetler genellikle istenen verimlilikte sıcaklık ya da soğukluk alamama üzerinedir. Mevsim modu, fan hızı, hava akış yönü gibi detaylar bu konuda önemlidir. Ancak bu ayarların dışında bir de parça bazlı sorunlar vardır ki klimanızdan verim almanıza engel olabilir.
 
İç ve dış ünitenin düzenli bakımı yapılmamış ise ünitelerde bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Kompresörün tam verimde çalışması adına bakımlarının aksatılmaması gerekir. Kompresör arızalarında hem cihazdan istenen verim alınamamakta hem de gürültü sorunu ortaya çıkmaktadır. Ankara Airfel Servisi klima teknik birimlerimiz yıllık bakımlar çerçevesinde klimanın tüm işlevsellik özelliklerini kontrol etmekte, test etmekte ve çalıştığından emin olmaktadır.
 
Klimalar konusunda daha pek çok farklı arıza tipi karşımıza çıkabilmektedir. Klimanın su akıtması, koku yayması, gaz kaçağı gibi durumlar sık bir şekilde gördüğümüz sorunlardır. Klimanın gürültülü çalışması bazen montaj ile alakalı da olabilmektedir.
 
Ünitelerin doğru bir şekilde monte edilmemesi neticesinde aksamlar çalışırken ses çıkarabiliyor. Gaz kaçağı ise klimadan soğuk ya da sıcak havanın alınamamasının en önemli sebeplerinden bir tanesidir. Eğer cihazınızda gaz kaçağı var ise kaçak yeri tespit edilip onarılmalı ve gerekli gaz takviyesi yapılmalıdır.
 
Ankara Airfel Servisi ekiplerimiz bu ve bunun gibi sorunlarda Ankara sakinlerine hızla müdahale ediyor ve sorunun kaynağını bularak ortadan kaldırıyor. 25 yıllık bir deneyim ile sizlere Airfel kombi ve klimalarda profesyonel çözümler sunuyoruz. Alanında uzman, eğitimli personelimiz sizlerin tek bir telefonu ile anında bulunduğunuz yere geliyor ve doğru yöntem ile onarım işlemlerini gerçekleştiriyor.
 
Ankara merkez ve ilçelerde TSE standartlı hizmet politikası ile yürüttüğümüz çalışmalar servisimizin bir yıllık garantisi altındadır. Kapıda nakit ödeme, kartla ödeme gibi seçeneklerin yanı sıra müşterilerimize telefonla destek gibi imkânlar da sunmaktayız.
 
Amacımız Airfel kullanan müşterilerimizin kaliteli, ekonomik ve garantili hizmet almasıdır. Ankara için tek numarası bulunan Airfel Servisi Ankara hizmet birimimiz hafta sonları da dahil yılın her günü, her saati ulaşılabilir durumdadır.
 
 
 
Kombi ve klimalar konusunda 25 yıldır yaptığımız çalışmalar her daim müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Özellikle teknolojik gelişmelere paralel bir şekilde sürekli yenilenen cihazları takip etmek ve onlara hâkim olmak son derece özenli bir iştir. Yeni eski demeden tüm modeller konusunda kullanıcıların beklentilerini karşılamak gerekir.
 
Biz bu kurumsal hizmet anlayışı ile yola çıktığımız günden beri Airfel marka kombi ve klima kullanan müşterilerimize her daim anında ulaşabilecekleri hizmet sunmaktayız. Airfel markası ülkemizin hemen her şehrinde olduğu gibi Ankara ilimizde de tercih edilen bir markadır ve cihazlarını hemen her platformda görmek mümkündür.
 
Airfel marka kombi ve klimalar birbirinden farklı çeşit ve modelde olup her biri uygun ortama göre seçildiğinde oldukça potansiyeli yüksek bir şekilde çalışmaktadır. Kombi ya da klimanın doğru seçilmesinin yanı sıra bakımlarının ve temizliğinin de düzenli olarak yapılması önemlidir.
 
Bu doğrultuda yıllardır olduğu gibi Airfel marka cihazları konusunda bakım isteyen, teknik destek isteyen tüm müşterilerimize sınırsız hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Airfel Servisi Ankara güvence ve kalitesi ile merkez ve ilçelerde dur durak bilmeden çalışmalar yürütmekte ve gezici servis araçlarımız ile yıllardır olduğu gibi her mahalle ve semte hızlı bir şekilde varmaktayız.
 
Hizmetlerimiz arasında aklınıza gelebilecek tüm detayları sıralayabiliriz. Airfel kombiler özellikle kış günlerinde ısınma ve sıcak su elde etme adına yoğun bir şekilde kullanılırlar. Kış gelmeden cihazınızın yıllık bakımları, parça bakımı, temizliği ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.
 
Kombiniz aşırı ısınma gibi durumlar ortaya çıkarıyorsa, su sızdırıyor ya da aşırı gürültülü çalışıyorsa bizlere ulaştığınız anda kapsamlı bir bakımdan geçiyor ve Airfel Servisi Ankara teknisyenlerimiz sayesinde ilk günkü performansına dönüyor. Ayrıca kalorifer petek temizliği, parça değişimi gibi önemli detaylar kesinlikel atlanmıyor. Zaman içerisinde yıpranan ve kullanılamayacak düzeye gelmiş kombi parçaları orijinal Airfel parçaları ile değiştiriliyor.
 
Hem evlerde hem de aklınıza gelebilecek her tür platformda farklı kapasitelerde Airfel klimalar kullanılabiliyor. En küçük tek odalı evlerden devasa fabrika ve alışveriş merkezlerine kadar her yerde Airfel klima görmeniz mümkündür. Müşterilerimizin Airfel klimalarına dair yıllık bakımı, taşıma, montaj, parça değişimi gibi işlemlerini yıllardır olduğu gibi Airfel Servisi Ankara garantisi ile yapmaktayız.
 
Klima soğuk ya da sıcak hava üflemediğinde, performans düşüklüklerinde hızla müdahalede bulunmaktayız. Üstelik bunu yaparken müşterilerimiz Ankara ilimizin hangi ilçe ve semtinde olursa olsun vakit kaybetmemekteyiz. Donanımlı gezici servis araçlarımız ile hızla bulundukları yere gitmekte ve ihtiyacı profesyonel bir şekilde karşılamaktayız.
 
Klimanızın kompresör, filtre, iç ve dış ünite, bağlantı noktaları, gaz ve kumanda kontrolleri Airfel Servisi Ankara ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Airfel klima ve kombileriniz hakkında aklınıza taklan her bir detayda, her bir teknik sorunda günün 24 saati yanınızda olmaktayız.
 


Sayfamızı Paylaşın